Blacha radzi

Blog Blachy

22
Ap
Nowe jednostki napędowe do myjek Nilfisk
22.04.2017 12:26

       Nilfisk-ALTO zasłyną wprowadzeniem na rynek pompy C3 o dużej wytrzymałości na zużycie. Jest to najwyższej klasy pompa, która od 20 lat znajduje wykorzystanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Aktualnie Nilfisk-ALTO wdraża kolejną wysokiej klasy pompę do wachlarza swoich wyrobów. To nowoczesna pompa NA6, której konstrukcja była zainspirowana sukcesem C3. Kolejna linia pomp przyniesie znaczne korzyści naszym klientom. Otworzy się obszerny wachlarz zastosowań w obrębie ciśnienia aż do 250 bar oraz zużyciu wody do 1600 l/h. Dzięki wysokiej temperaturze na wylocie (aż do 80 stopni) pompa będzie mogła wykonywać pracę w warunkach wysokich temperatur wody nawet w maszynach zimnowodnych. Przyczynia się to do obniżenia kosztów mycia, ale jednocześnie do polepszenia jego rezultatów. Pompa dysponuje olbrzymią i zdumiewającą moc, do jej budowy wykorzystano m.in. 4 tłoki ceramiczne o wysokiej wytrzymałości, wzmocnioną mosiężną głowicę, zawory ze stali oraz dwa łożyska oporowe. Podczas próby projektowej pompa wytrzymała 10 000 godzin nieustannej pracy, jej tłoki w czasie pracy pokonały trasę odpowiednią dla długości 1.5 raza obwodu ziemi. Pompa dysponuje wydajnym silnikiem 4-biegunowym (1450 obr./min.) chłodzony powietrzem, wyposażony w zabezpieczenie termiczne, co w połączeniu z systemem sterowania aktywowanym przepływem (FA) daje dodatkowy komfort pracy i zabezpieczenie silnika przed przeciekami. 
Firma Nilfisk-ALTO konstruuje myjki ciśnieniowe wyposażone w niezawodne i trwałe pompy krzywkowe wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na korozję, takich jak np. mosiężna głowica pompy. Stosowane przez nią silniki 4-biegunowe lub 2-biegunowe chłodzone powietrzem są bardzo efektywnymi i bezobsługowymi jednostkami, które gwarantują redukcję strat energii. Silniki te mają zintegrowany automatyczny system start-stop, dzięki czemu nie pracują w trakcie przerw w czyszczeniu- nie pobierają energii oraz nie wytwarzają hałasu.
Nie tylko trwałe pompy o dużej mocy przesądzają o tym, że myjki ciśnieniowe Nilfisk-AlLTO są jednymi z najlepszych myjek ciśnieniowych na rynku. Są one zaopatrzone w innowacyjne systemy wspomagające pracę oraz ułatwiające ich użytkowanie. Najwyższej klasy modele gorąco wodne wyposażone są w funkcję inteligentnej kontroli serwisowej, która stanowi formę systemu diagnostycznego wskazującego obecność wszelkich anomalii wywołanych uszkodzeniem lub zużyciem, co umożliwia użytkownikowi podjęcie bezpośrednich działań lub skontaktowanie się z siecią serwisową. Błyskawiczna diagnoza zagrożeń może przyczyniać się do zmniejszania kosztów serwisowania oraz obniżenia ryzyka zaistnienia postojów. Następny system to hydrauliczny system sterowania aktywowany przepływem (FA).Wyposażone jest w niego sporo spośród wysokiej i średniej klasy modeli myjek zimno i gorąco wodnych. Umożliwia on pozostawienie głowicy w trybie gotowości w fazie dekompresji. W następstwie wdrożenia tej technologii, użytkowanie węża oraz pistoletu staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Powtórne uruchomienie maszyny jest delikatniejsze i nie powoduje nagłych odrzutów pistoletu lub lancy. Co więcej myjka jest zabezpieczona przed wariacjami pracy silnika spowodowanymi występowaniem przecieków na pompie, wężu czy pistolecie zapewniając w ten sposób jej dłuższą żywotność i solidność. 
Bardzo ważnym elementem dobrej myjki ciśnieniowej są również akcesoria niezbędne do jej użytkowania.

http://domtechniczny24.net/index.php/myjki-odkurzacze

Tradycyjny duński sposób projektowania polega na optymalizacji ergonomii oraz zapewnieniu łatwości użytkowania. Tak samo rzecz wygląda w przypadku ekwipunku Nilfisk-ALTO. Pistolet Ergo 2000 wymaga małego nakładu energii w celu jego uruchomienia, tym samym przyczyniając Się do redukcji zmęczenia a nawet ryzyka kontuzji. Myśl techniczna Nilfisk-ALTO nie koncentruje się wyłącznie na zapewnieniu oszczędności ale również na ochronie zdrowia i kondycji użytkowników.

 

Comments


Make your free website at Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!